Помер композитор Енніо Морріконе - автор музики до "Професіоналу" та "Мерзенної вісімки"

Фото: Wikipedia
Загалом він написав музику до більш ніж 400 фільмів та серіалів.

Помер італійський композитор, аранжувальник та диригент Енніо Морріконе. Йому був 91 рік, повідомляє видання Corriere Dello Sierra. 

Сталось це в ніч з 5 на 6 липня в римській клініці. Відомо, що за кілька днів до смерті він впав і зламав стегно. Від наслідків падіння і настала смерть, повідомляє видання La Repubblica.

Морріконе написав музику до більш ніж 400 фільмів та серіалів. Найвідоміший він за стрічками "Професіонал", "Хороший, поганий, злий", "Легенда про піаніста", "Доларова трилогія", "Мерзенна вісімка". За музику до останньої картини він отримав "Оскар" у 2016 році. Крім того, у 1987 році за музику до фільму "Недоторканні" він був удостоєний премій "Золотий глобус" і "Греммі".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту