Помер композитор Мирослав Скорик. Ось 5 його кращих творів

Причина смерті - невідома.

У віці 81 року помер легендарний український композитор Мирослав Скорик. Про це повідомив головний режисер Національної опери України Анатолій Солов'яненко.

Композитор написав музику до опери "Мойсей", балетів "Каменярі" і "Повернення Батерфляй", а також для симфонічних оркестрів. Його твори виконують у США, Канаді, Австралії та країнах Європи.

Скорик - герой України та лауреат премії ім. Т. Г. Шевченка. Народився у Львові в 1938 році. Там же і викладав - у Львівській державній консерваторії. Потім викладав у Київській консерваторії, а у 2011 році був призначений художнім керівником Київської опери.

Мав ступінь кандидата мистецтвознавства.

3 червня відбудеться прощання з композитором у Києві. Церемонія почнеться об 11:30 у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, передає Радіо Свобода.

4 червня церемонія прощання відбудеться у Львові, у Соборі святого Юра об 11:30. На наступний день Скорика похоронять на Личаківському кладовищі.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту