Помер журналіст Сергій Доренко: Чим запам'ятався легендарний "телекілер"

Відомому телеведучому стало погано під час поїздки на мотоциклі у центрі Москви

У 59-річного Сергія Доренка різко заболіло серце, і він впав на дорогу. Йому одразу надали екстрену медичну допомогу, але вже було пізно - журналіст помер, не приходячи до тями.

Розквіт слави телеведучого припав на кінець 90-х - початок 2000-х. Тоді все СНД стежило за його скандальним авторським телепроектом, в якому він піднімав складні та провокаційні теми. За ці жорсткі розслідування колеги прозвали його телекілером.

Вважається, що саме він зруйнував політичну кар'єру Юрія Лужкова. А сам Доренко покинув ОРТ після того, як у 2000 році в ефірі каналу назвав Путіна головним винуватцем загибелі підводного човна "Курс".

З тих пір журналіст переважно працював на радіо. Так, з 2014 року і до сьогоднішнього часу Сергій Доренко очолював радіостанцію "Ехо Москви".

Одне з останніх великих інтерв'ю Доренко дав відомому ютюб-проекту "вДудь". У розмові з Юрієм Дудем він відверто розповів про свою нову квартиру з видом на Кремль, жінок та політичні конфлікти. Але потім у своєму "Твіттері" публічно образив Дудя, назвавши його "дідом Пропердикіним з 90-х".

У журналіста є українське коріння. Він був родом з Керчі. Однак у питанні україно-російського конфлікту телеведучий дотримувався позиції "путінської" пропаганди" та входив до списку журналістів, яким був заборонений в'їзд в Україну.

У телеведучого залишилося п'ятеро дітей від двох шлюбів. Найстаршій доньці - 34 роки, наймолодшій - всього 8 років. Його друга дружина Юлія - теж журналіст. Вона молодша за телеведучого на 25 років, тому вони довгий час приховували свої стосунки.

Сергій з дітьми від другого шлюбу
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту