Померла авторка цукерок "Пташине молоко"

Анна Чулкова жила у Владивостоці, їй було 87 років.

У російському Владивостоці на 87-му році життя померла Анна Чулкова - авторка відомих у всьому світі цукерок "Пташине молоко", про це повідомляє мерія міста. Чулкова пропрацювала на Владивостоцькій кондитерській фабриці понад сорок років, починаючи з 16-річного віку.

Фото: vlc.ru

У 1967-му році в Москву скликали представників кондитерських підприємств з усього СРСР і поставили перед ними завдання створити нову цукерку з начинкою суфле (за подобою тих, що випускали в Польщі і Чехословаччині). Над створенням трудилися кондитери всієї країни, але саме Анна Федорівна розробила найвдалішу рецептуру і технологію, які залишаються незмінними і сьогодні.

Також Чулкова є автором інших відомих солодощів - шоколадно-вафельного торта "Мрія", цукерок "Комета", "Метеорит" і "Золотий Ріг".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту