Помолодшав на 20 років: наступник Назарбаєва "відретушував" зморшки та друге підборіддя

Команда в.о. президента Казахстану вирішила боротися за імідж "молодого особи" за допомогою Photoshop

Бути вічно молодими прагнуть не тільки зірки шоу-бізнесу, а й політики. На цей раз у незручне становище потрапив тимчасовий глава Казахстану Касим-Жомарт Токаєв. Одне з місцевих ЗМІ звернуло увагу, що його фото у казахстанській пресі та на офіційному сайті кардинально відрізняються від тих, що публікують закордонні ЗМІ.

Токаєву скоро виповниться 66, але місцева влада намагається представити його як "нове, свіже обличчя". Вочевидь, іміджмейкери вирішили, що "молодій людині"  і виглядати треба відповідно, тому взялися за справу.

Кожен знімок політика відретушували за допомогою інструменту "Розмиття", який люблять використовувати, щоб приховати нерівність обличчя і зморшки. Це призвело до того, що на знімках з Путіним Токаєв виглядає як його молодший брат. Хоча, насправді, вони ровесники ...

Тимчасовий глава Казахстану збирається брати участь у виборах президента країни 9 червня.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту