Фото: Unsplash

Понад третину продуктів викидають на смітник щороку, - ООН

Організація налаштована рішуче з цим боротися.

Щорічно у світі викидають чотири мільярди тонн харчових продуктів. Це третина від загальної кількості продуктів, які купує людина, йдеться у звіті ООН.

За підрахунками організації, подібне бездумне споживання призводить до збитків у світовій економіці на практично один трильйон доларів.

В Організації зазначають, що більшість з цих продуктів можна й надалі використовувати. І якщо ми хочемо подолати голод у світі, від подібного марнотратства потрібно позбавлятися.

Щоб вплинути на ситуацію, ООН запустила кампанію StopTheWaste. Її мета - підвищити обізнаність людей щодо правильного використання продуктів і закликати їх більш відповідально ставитися до цієї проблеми.

Перший крок - це всесвітній флешмоб #StopTheWaste. Щоб взяти в ньому участь, потрібно сфотографуватися з продуктом, термін придатності якого закінчується, і викласти його в соцмережі.

Головний меседж - його все ще можна використовувати.

Споживай відповідально!

Матерiали по темi
Продукти стають менш поживними та дорожчають: кліматичний звіт ООН
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту