Фото: Unsplash

Pornhub почав переривати ролики, щоб чоловіки задумувалися про жіночий оргазм

Таким чином порносайт хоче привернути увагу до питання отримання задоволення жінками, яке довгий час було табуйованим.

8 серпня у світі святкували Міжнародний день жіночого оргазму. Pornhub з цієї нагоди почав переривати найпопулярніші ролики серед гетеросексуальних чоловіків. Мета акції - змусити чоловіків замислюватися не тільки про своє задоволення, але і своїх партнерок.

За статистикою Pornhub, 40% гетеросексуальних жінок не відчувають оргазму з чоловіками. Це може пояснюватися тим, що партнери просто нічого не знають про жіноче задоволення. Порносервіс вважає, що цій темі потрібно приділяти більше уваги, оскільки жіночий і чоловічий оргазм відрізняються.

Також на сайті з'явилася опція orgasm giver. Жінки можуть подарувати віртуальний сертифікат своїм коханим, якщо ті подарували їм нотки задоволення ?.

Матерiали по темi
Топ-10 найсексуальніших книг. Що про "хтиве чтиво" думає психотерапевт
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту