PornHub показав статистику відвідування сайту по всьому світу під час карантину

Фото: Unsplash by Kaitlyn Baker
У середньому в світі на 11% частіше почали заходити на сайт для дорослих.

Карантин через пандемію коронавірусу в Європі продовжується і не відомо, коли його кінець. Люди розважаються як можуть. Ось вам одне з підтверджень.😁

У PornHub розповіли, наскільки збільшилась відвідуваність порносайту після того, як вірус почав стрімко поширюватись у різних країнах. 

У середньому в світі люди стали заглядати на сайт відео для дорослих більше на 11%, пишуть на офіційному сайті. Якщо розглянути різні країни окремо, то ситуація така:

  • В Італії, порівняно зі "спокійними днями" в лютому, показник збільшився на 57%. Пік відвідуваності сайту припав на 11 березня, а потім пішов на спад. 17 березня показник, порівняно з минулим місяцем, був більшим на 32%.
  • У Франції відвідуваність PornHub в ті дні була більшою на 38%. 
  • Іспанія взагалі лідирує. Там відсоток перегляду сторінок сайту виріс на 61,3%. Пік припав на 17 березня.
  • У США відвідуваність збільшилась на 6,4%. У Канаді - на 7,2%. В Австралії - на 5,2%. У всіх трьох країнах поки що немає жорстких обмежень виходу з дому.
  • Показник росіян збільшився на 6,6%, порівняно з лютим.
  • Південна Корея в цьому плані "пасе задніх", адже їхній показник виріс найменше - на 5%. І це попри масштабні карантинні заходи.

України, на жаль, у статистиці немає. Але, ой, як цікаво дізнатись, які показники були б у наших громадян.😄

Найпоширеніший час відвідування порносайту - з 12:00 до 15:00, або ж з 22:00 до 01:00.

Цікаві й пошукові вподобання людей. Наприклад, за останні 30 днів відео на тему "коронавірусу" шукали на сайті більше 9 мільйонів разів. Пік запитів припав на 6 березня.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту