Порно не впливає негативно на чоловічу ерекцію, - вчені

Фото: Unsplash by Charles Deluvio

Група американських вчених, під керівництвом дослідника нейробіології Льовенського католицького університету в Бельгії Еріка Дженсена, провела нове дослідження на сексуальну тематику. Вивчали гіперсексуальне явище у чоловіків. В результаті науковці розвінчали міф про те, що "фільми для дорослих" негативно впливають на чоловічу ерекцію та сексуальне збудження.

Вчені довели, що перегляд порно не призводить до еректильної дисфункції у чоловіків, пише The Journal of Sexual Medicine.

В експерименті взяли участь 211 чоловіків. Вони пройшли медогляд і опитування щодо свого сексуального життя. Наприклад, були питання про те, як часто вони дивляться порнографічні ролики. В результаті гіперсексуальність була помічена у 81 чоловіка. Також за допомогою спеціальних датчиків вчені вимірювали почуття та емоції чоловіків під час перегляду еротики.

З'ясувалося, що чоловіки з ознаками гіперсексуальності не страждають еректильною дисфункцією. Крім того, між показником частоти перегляду порно і проблемою еректильної дисфункції немає ніякого зв`язку. Експеримент також спростував так звану теорію дуального контролю, яка стверджує, що негативні емоції дозволяють деяким чоловікам збуджуватись швидше. 

Матерiали по темi
Перегляд порно позитивно впливає на жінок, - вчені
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту