Порностудія пропонує всім охочим записати свій секс у форматі віртуальної реальності – на згадку

Фото: Unsplash by Stella Jacob
Задоволення – не з дешевих, обійдеться у 10 тисяч доларів.

Компанія VR Bangers займається зйомкою "фільмів для дорослих", але студія вирішила розширити спектр своїх послуг. Щоб зберегти сексуальні почуття пар до глибокої старості, людям пропонують записати їхній "інтим" на VR-камеру. Така технологія дозволить закоханим у майбутньому  переглядати "домашнє відео" у віртуальній реальності, пише The Next Web.

"Цілком природно, що з віком наші тіла стають все менш і менш привабливими, але це не означає, що наші глибинні бажання і пристрасть по відношенню до сексуального партнера також повинні згасати", - говорять в компанії.

Програма для зйомки називається Time Capsule ("Капсула часу"). Вона дозволить не просто записати відео у якості 6К, а і передасть звуки, запахи, температуру тіла та дотики.

Фото: Pexels

Щоправда, участь у такій програмі коштує далеко не копійки… 10 тис доларів – стандартна вартість, 15 тис. доларів – професійно відзнятий та змонтований ролик. За бажанням пари, компанія допоможе ще й знайти та орендувати красиве приміщення для, так званого, "оригінального фільму".

От тут, як ніколи доречна фраза: "Є, що згадати, але соромно внукам розповісти" (в даному випадку показати)?.

Фото: Pexels

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту