Потап записав пісню "Карантин" в порожньому залі Палацу "Україна"

Фото: facebook.com/MOZGIband
"Коли-небудь закінчиться карантин, і ми з тобою, мала, ще повисим" - співає ПТП в новому відео.

Артисти, в тому числі українські, потихеньку пристосовуються до нової реальності. Дають онайн-концерти, спілкуються з фанатами в Мережі, а Потап пішов ще далі - оперативно записав пісню "Карантин" - про ностальгію за світом без коронавірусу і про плани на той час, коли все це закінчиться.

В абсолютно порожньому залі Палацу "Україна" ПТП співає:

"Когда-нибудь закончится карантин, и мы с тобой, малая, ещё повисим. Пожмем друг другу руки мы с друзьями в баре и улетим на выходные мы в Италию".

"Вирішив додати позитивної есенції в суспільство, оповите стресом і панікою, і випустив свій музичний варіант "Все буде добре". Ми, творчі люди, дуже тонко відчуваємо ситуацію - і особисто я говорю про майбутнє, в якому ми будемо згадувати все, що відбувається, як страшний сон", - пояснив суть своєї нової композиції Потап.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту