Потепління найближчим часом чекати не варто - прогноз синоптика

Photo by Eugene Triguba on Unsplash
Прохолодна погода не відступить мінімум до 20-22 липня.

Прохолодна погода в Україні продовжить домінувати ще тривалий час. Такий прогноз дала синоптик Наталка Діденко.

"Розуміючи, що всіх цікавить справедливе літнє потепління, ризикну і скажу, що, за попередніми прогнозами, надія на повернення шортів та голих плечей з'явиться 20-22 липня. Тобто, аж не найближчими, а наступними вихідними очікується підвищення температури повітря до +26...+29, у південній частині України до +28...+32 градусів. Там знову з південних широт попре спека на Західну та Південну Європу, водночас дихне й на Східну, на нас. А поки що кутаємося. Не мерзнемо, насолоджуємося свіжим чудовим повітрям", - написала Діденко у своєму Фейсбуці.

До цього часу територію України також не залишать опади:

"Дощі із зрозумілою лише їм періодичністю йтимуть також майже повсюди, хіба що у центральній частині та на Півдні будуть млявішими чи із сонячними проясненнями".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту