Повний фініш: Олімпіаду-2020 офіційно перенесено - раніше це вже траплялося з Японією

ХХХІІ Літні Олімпійські ігри в Токіо не почнуться в термін, 24 липня. Змагання відклали на 2021 рік.

Після телефонної конференції, в якій взяли участь президент МОК (Міжнародного Олімпійського комітету) Річард Бах і прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе, прес-служба МОК виступила із заявою: Олімпіаду скасовано!

Таке рішення стало прогнозованим, бо зростання кількості заражених коронавірусом триває. При цьому, раніше в МОК заявляли, що не розглядають взагалі ідею з проведенням змагань без глядачів. А після сьогоднішньої наради відмовилися і від ідеї перенесення Ігор-2020 до іншої країни. Офіційно оголошено, що Олімпіада-2021 (правда, вона збереже назву-бренд Олімпіада-2020) відбудеться в Токіо не пізніше літа 2021 року - точних термінів поки немає.

ДОВІДКА

Відзначимо, що це не перший випадок в історії, коли Олімпіади не впроходили в зазначені терміни. Раніше через бої Другої світової війни були скасовані дві зимові Олімпіади - в німецькому Гарміш-Партенкірхені (1940 рік) і в італійській Кортіна д'Ампеццо (1944); а також дві літні - в Токіо (тобто, вже вдруге таке відбувається з японською столицею!) в 1940-му і в Лондоні в 1944-му.

Також через Першу світову була скасована Олімпіада-1916 (тоді ще не було поділу на літні та зимові види) в німецькому Берліні.

А ось, переноси в іншу країну траплялися: в 1976 Зимова Олімпіада пройшла в австрійському Інсбруку, хоча спочатку мала відбутися в американському Денвері. Але тоді місцевої населення міста в штаті Колорадо проголосувало проти Ігор, і МОК був змушений шукати інше місце для проведення змагань.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту