Повний фініш від творців "Вікінгів": дирижаблі, Козловський - Віщий Олег і "фальстарт" з хрещенням Русі

У заключному сезоні культового серіалу від телеканалу History творці фільму наплювали на достовірність, історію і навіть здоровий глузд.

У грудні відбудеться прем'єра заключного, 6-го сезону серіалу "Вікінги". Красива історична сага розповідає про пригоди вікінга Рагнара Лодброка і про конфлікти його родичів, у тому числі синів. Все достовірно, підігнано під історичні дати IX-X століть нашої ери - облога Парижа, набіги на Британію. Ну, і шикарні види норвезької Півночі.

Але фільм став здавати вже сезону з четвертого - і сюжет, і достовірність. Тому останній (про це вже оголошено), шостий, фанати чекали з надією, але і не без побоювання. Треба було якось закінчити цю історію красиво, а не так, як вчинили зі своїм дітищем сценаристи і режисери "Гри престолів". Але, схоже, не судилося. В офіційному майже 3-хвилинному трейлері нам показали стільки нісенітниці, що стає страшно за те, скільки всього там могли накоїти за 20 серій - рівно стільки триває 6 сезон "Вікінгів".

Головна інтрига для українського глядача: в 6-му сезоні в справу вступає Русь! Хоча не зрозуміло - Київська або Новгородська. І відразу нас всіх чекає розчарування. Віщого Олега грає російський актор Данило Козловський. Прямо з обручкою на руці.

Олег, дійсно, жив і княжив (але це не точно) у ті роки, і сам був родичем вікінга Рюрика. Мабуть, саме тому в його голові (точніше - в голові сценариста і продюсера Майкла Херста) дозрів підступний план: захопити Скандинавію, і Норвегію зокрема! Тобто ідіоти-вікінги здійснювали набіги на інші землі не через бідність, а просто з жадібності, тому, що на їх родючій і багатій землі і так все було в достатку, так виходить?

Козловскій-"Олег" будує величезний флот, і прикрашає бойові кораблі... ликами святих! Приблизно за 80-100 років до дати хрещення Русі, яке мало місце бути в самому кінці X століття - в 998 році.

А православні храми, схоже, з'явилися на Русі ще раніше - з куполами й усім іншим.

У кадрі трейлера з'являються ось ці браві хлопці на конях. Хто такі - малозрозуміло: до монголів з татарами та їх навали ще добрих 250 років, до козаків-запорожців - усі 600 років.

Але, Бог з ними, з "монголо-татаро-запорожцями": хтось пояснить нам, що ЦЕ таке?! Повітряна куля або дирижабль?

Хоча красиві пейзажі і батальні сцени на їх фоні теж будуть - і на тому спасибі.

Ну, а тепер дивіться сам трейлер 6 сезону "Вікінгів", і не кажіть, що ми вас не попередили.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Lesana Marchenko
Кошмар, это печаль просто, когда уже в мире поймут что Украина это Русь, что она раньше появилась России и что украинцы были всегда самыми сильными т красивыми!!!!
4 груд 2021 р., 21:26
Pavel Martynoff
Сорри, не смог пройти мимо - крещение Руси 988, не 998
19 січ 2021 р., 16:54
Сісана Мухаметшина
Сісана Мухаметшина, втім, я можу зрозуміти. чому сценарист пішов на це. У західного глядача на той момент, та і зараз, слово "Рус" асоціюється лише з Московією От вони і показують Московію, але використовують все ж Київ. ЦЕ те саме, що показувати Рим, але називати його Єрусалимом - а яка різниця? Все одно ж колись Єрусалим бува під Римом? Най буде...І так зійде
18 груд 2020 р., 12:25
Сісана Мухаметшина
Все, що має назву "Kiev" або "Kievan Rus" - це по факту ординська Московія.Так виглядає, так говорить, так тхне. Київ на пагорбах, сонячний і на Дніпрі. А показують село серед боліт і хащів. Не дивуюся, що грає московіт. Дивитися гидко.
18 груд 2020 р., 10:14
Tatiana Bezrodnykh
Действие происходит в Киеве. Во второй серии Олег говорит, что ему нужно съездить в Новгород - старая столица Руси.
23 вер 2020 р., 21:22
Tatiana Bezrodnykh
Так ведь сериал вроде как и не претендовал на исторический документальный. Больше как освещение легенд и сказаний, с опорой на исторические события.
23 вер 2020 р., 21:18
Евгений Назарчук
Интересный момент - в Скандинавии лето, а в Киеве зима.
4 серп 2020 р., 11:42
Pasho Alex
Иуда Воротило, какая расиюшка? Киевская Русь и расиюшка ни как не связаны..
14 квіт 2020 р., 13:31
Иван Петров
Иуда Воротило, ага, и Лагерте там по сериалу, наверное, уже лет 100 стукнуло, а может, и все 120 :-D
8 лют 2020 р., 18:14
Иуда Воротило
мне вообще нравится такие "разборы" тоесть то что таймлайн не был в Викингах никогда никого не смущает? не историчность доспехов причесок и вообще самой истории жизни рагнара тоже? Но когда расиюшку тронули так все сразу заметили "что таймлайн не тот". просто ржу с таких горе историков.
22 груд 2019 р., 19:16
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту