Повний фініш від творців "Вікінгів": дирижаблі, Козловський - Віщий Олег і "фальстарт" з хрещенням Русі

У заключному сезоні культового серіалу від телеканалу History творці фільму наплювали на достовірність, історію і навіть здоровий глузд.

У грудні відбудеться прем'єра заключного, 6-го сезону серіалу "Вікінги". Красива історична сага розповідає про пригоди вікінга Рагнара Лодброка і про конфлікти його родичів, у тому числі синів. Все достовірно, підігнано під історичні дати IX-X століть нашої ери - облога Парижа, набіги на Британію. Ну, і шикарні види норвезької Півночі.

Але фільм став здавати вже сезону з четвертого - і сюжет, і достовірність. Тому останній (про це вже оголошено), шостий, фанати чекали з надією, але і не без побоювання. Треба було якось закінчити цю історію красиво, а не так, як вчинили зі своїм дітищем сценаристи і режисери "Гри престолів". Але, схоже, не судилося. В офіційному майже 3-хвилинному трейлері нам показали стільки нісенітниці, що стає страшно за те, скільки всього там могли накоїти за 20 серій - рівно стільки триває 6 сезон "Вікінгів".

Головна інтрига для українського глядача: в 6-му сезоні в справу вступає Русь! Хоча не зрозуміло - Київська або Новгородська. І відразу нас всіх чекає розчарування. Віщого Олега грає російський актор Данило Козловський. Прямо з обручкою на руці.

Олег, дійсно, жив і княжив (але це не точно) у ті роки, і сам був родичем вікінга Рюрика. Мабуть, саме тому в його голові (точніше - в голові сценариста і продюсера Майкла Херста) дозрів підступний план: захопити Скандинавію, і Норвегію зокрема! Тобто ідіоти-вікінги здійснювали набіги на інші землі не через бідність, а просто з жадібності, тому, що на їх родючій і багатій землі і так все було в достатку, так виходить?

Козловскій-"Олег" будує величезний флот, і прикрашає бойові кораблі... ликами святих! Приблизно за 80-100 років до дати хрещення Русі, яке мало місце бути в самому кінці X століття - в 998 році.

А православні храми, схоже, з'явилися на Русі ще раніше - з куполами й усім іншим.

У кадрі трейлера з'являються ось ці браві хлопці на конях. Хто такі - малозрозуміло: до монголів з татарами та їх навали ще добрих 250 років, до козаків-запорожців - усі 600 років.

Але, Бог з ними, з "монголо-татаро-запорожцями": хтось пояснить нам, що ЦЕ таке?! Повітряна куля або дирижабль?

Хоча красиві пейзажі і батальні сцени на їх фоні теж будуть - і на тому спасибі.

Ну, а тепер дивіться сам трейлер 6 сезону "Вікінгів", і не кажіть, що ми вас не попередили.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Иван Петров
Иуда Воротило, ага, и Лагерте там по сериалу, наверное, уже лет 100 стукнуло, а может, и все 120 :-D
8 лют 2020 р., 18:14
Иуда Воротило
мне вообще нравится такие "разборы" тоесть то что таймлайн не был в Викингах никогда никого не смущает? не историчность доспехов причесок и вообще самой истории жизни рагнара тоже? Но когда расиюшку тронули так все сразу заметили "что таймлайн не тот". просто ржу с таких горе историков.
22 груд 2019 р., 19:16
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту