Поєднання бітів та внутрішньої меланхолії: Луна випустила новий мініальбом та кліп "Fata Morgana"

Це найбільш танцювальний з усіх релізів виконавиці.

Виконавиця Луна представила відразу дві новинки - мініальбом Fata Morgana та кліп на однойменну пісню.

Це танцювальна музика з електронним ядром, сповнена творчих експериментів. Там використане поєднання синтів та енергійного біта, філософська лірика про кохання та ритмічний темп усіх композицій 120 bpm, внутрішня меланхолія та клубний рейв. УВ релізі - 5 треків.

"EP (мініальбом) Fata Morgana - найбільш танцювальний з усіх релізів Луни. Тільки електронне звучання. Всю драму залишимо на осінь", - каже Христина Герасимова (справжнє ім`я Луни) про свій новий період у творчості.

Режисером і оператором кліп заголовної пісні альбому стала Аліна Гонтар, яка раніше працювала над роликами "Jukebox", "Шары", "Поцелуи", "Грустный дэнс" та іншими.

Всі образи для "Fata Morgana" Луна придумала сама. Додамо, що скоро вони надійдуть у широкий продаж під брендом "Луна Princess". А образи справді незвичні та досить креативні. Дивимось.?

Нагадаємо, що Луна - російськомовна українська співачка, авторка пісень. Вона описує свою музику як "душевний поп" з ностальгією за 90-ми та 00-ми.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту