Представлено найшвидший у світі електроскейт (відео)

Фото: kickstarter.com
Новий міський двоколісний транспорт може розігнатися до 130 км/год.

Інженер із Лос-Анджелеса Девід Джексон розробив, ймовірно, найбільш крутий девайс для пересування по місту: його електроскейт Speedboard розвиває швидкість до 48 км/год, він дуже маневрений і їздить по нерівних поверхнях - утоптаній землі або гравію. Він також обіцяє зібрати версію, яка встановить рекорд швидкості для електроскейтів, і розігнатися на ній до 130 км/год, hightech.plus.

Зазвичай електроскейт - це злегка модифіковані звичайні дошки, з чотирма колесами і прямим електроприводом. Джексон підійшов до ідеї зовсім інакше. Колеса у Speedboard надувні, діаметром 26 см, що дозволяє їздити по нерівних поверхнях. І їх всього два. А розганяє Speedboard потужний мотор на 4 кВт і ланцюговий привід - так надійніше, запевняє інженер. Регулюється швидкість з ручного пульта, що передає інформацію по Bluetooth.

Джексон називає свій скейт "втіленою мрією будь-якого тінейджера" - і за кілька днів кампанії набрав необхідні для виробництва першої партії $20 000. Для учасників краудфандинга вартість Speeboard - $1999, початок поставок заплановано на січень 2020 року.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту