Гончарук подав у відставку з поваги до президента

Голова українського уряду написав у Фейсбуці пост, в якому зізнався, що вже передав свою заяву президенту з правом внесення в парламент.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук все ж таки написав заяву про відставку і вранці 17 січня повідомив про це на своїй сторінці у Фейсбук.

В цьому ж пості він розповів, що зроблено і чому його уряд був успішним. Найцікавіше - в кінці допису:

"В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером.

Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків, вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда.

Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент".

На сторінці Офісу президента в Фейсбуці з'явилося наступне повідомлення з цього приводу:

А трохи пізніше там же з'явилася така інформація:

Матерiали по темi
Гончарук вже не йде у відставку. Зеленський зробив заяву

Про відставку уряду Гончарука чутки ходили протягом останнього місяця. Говорилося, що президент не задоволений результатами роботи. Але підтверджень цьому не було до появи "плівок".

Що говорить Закон про Кабінет міністрів України:

Верховна Рада розглядає питання про відставку не пізніше ніж на десятий день після надходження заяви, якщо вона надійшла під час чергової сесії Верховної Ради, і не пізніше першого пленарного тижня наступної чергової сесії, якщо така заява надійшла у міжсесійний період.

Прем'єр-міністр звільняється з посади з дня прийняття рішення про його відставку на пленарному засіданні ВР. Прийняття парламентом рішення про відставку має наслідком відставку всього складу Кабінету міністрів України.

Кабінет міністрів, який перебуває у відставці з підстав, передбачених статтею 13 цього Закону, продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабміну.

Матерiали по темi
Зеленський доручив за два тижні знайти людину, яка записувала розмови Гончарука
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту