Прем'єр-міністр Гончарук став відеоблогером (відео)

Фото: Instagram pm_honcharuk
Олексій Валерійович на каналі "Чашка прем'єра" буде звітувати про свою діяльність.

Новообраний прем'єр-міністр України Олексій Гончарук вирішив зайнятись відеоблогінгом. Каже, що на своєму каналу "Чашка прем'єра" буде звітувати про свою діяльність у якості глави уряду. 

Прем'єрне відео Гончарук підписав так:

"Щонеділі я буду записувати невелички відео, де буду розказувати про все, що відбулось за тиждень. І бонус - буду відповідати на ваші коментарі у мене на сторінках. Основна мета цього блогу - давати оперативну відповідь на всі незрозумілі та складні питання. Відкритість виконавчої влади - те, чого завжди бракувало в Україні. Це не значить, що "Чашка прем'єра" буде замінювати спілкування з журналістами. В моєму графіку є так само час і на медіа. Тим паче, що брифінги після засідань Уряду для ЗМІ щосереди вже стають нашою доброю новою традицією! Працюємо! #УрядТехнократів".

Перше відео у Facebook зібрало вже більше 130 тисяч переглядів та понад 700 коментарів. Більшість з підписників вподобали таку ідею прем'єра.

Скрін Facebook Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України

Але були, звісно, такі, хто розкритикував Олексія Валерійовича. Ну, а як же без цього? Відкрита українська душа.😄

Скрін Facebook Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України

До речі, раніше Олексій Гончарук вже завів собі акаунт в Instagram, де ділиться фотографіями не тільки з уряду, а і з особистого життя.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту