Фото: Markus Winkler/Unsplash

Прем'єр-міністра Британії госпіталізували через коронавірус

Хто голосніше за всіх кричить, так би мовити...

27 березня прем'єр-міністр Британії, 55-річний Борис Джонсон повідомив, що відчув легкі симптоми нездужання. Тест на коронавірус показав позитивний результат.

Через 10 днів самоізоляції чиновника госпіталізували, але без важкого стану. Про це повідомляє BBC з посиланням на прессекретаря уряду.

Джонсона відвезли в лікарню передчасно появі важких проявів Covid-19, оскільки у прем'єр-міністра протягом 10 днів збереглися стійкі симптоми хвороби.

На час відсутності Джонсона уряд очолить міністр закордонних справ Британії Домінік Рааб.

Нагадаємо, що в Британії однією з останніх в Європі ввели жорсткі заходи карантину. Борис Джонсон довгий час відмовлявся обмежувати британців, бо боявся краху економіки через Брексіт. Але під тиском протестувальників, а також на тлі зростальної кількості захворювань в країні, прем'єр-міністр був змушений піти на жорсткі заходи карантину.

Матерiали по темi
Британець замаскувався під кущ, щоб проникнути у магазин під час карантину. Вийшло не дуже
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту