Прем'єра кліпу гурту BAH.ROMA - презентація віч-ні-віч з людьми в студії звукозапису та закладений соціальний проєкт

Фото: прес-служба BAH.ROMA
Стати частиною проєкту може кожен, хто поділиться своєю історією боротьби з депресією у соцмережах.

Український поп-рок-гурт BAH.ROMA представив новий кліп. Перезентація відеороботи відбулась досить у незвичному форматі. У невелику студію звукозапису запросили журналістів. Щоб подивитись кліп, кожен по черзі мав зайти у спеціальну кімнатку, де віч-на-віч з лідером гурту Романом Бахаревим дивився відео на пісню "Герой". Після того, як всі ознайомились з прем'єрою, то почалось спільне обговорення у єдиній залі. Що сподобалось, а що ні мав розповісти кожен журналіст. Незвичайно, правда ж??

Нова відеоробота гурту - не просто кліп, а старт великого соціального проєкту, покликаному звернути увагу на депресію і її наслідки. У відео дві дівчини на межі самогубства, але в обох випадках рятують один одного. До речі, є обмеження 18+.

Стати частиною соціального проєкту може кожен бажаючий, поділившись своєю історією боротьби з депресією в соцмережах з хештегом #янебоюсьнебойсяиты. Відкриємо секрет, що проєкт також підтримали відомі люди, особисті історії яких незабаром з'являться в Мережі.

Фото: прес-служба BAH.ROMA

"Герой - це особистість, яка проявляє вищу форму мужності, вирішує суспільно значущі проблеми. Це людина, якій хочеться наслідувати, спостерігаючи за його досягненнями та якостями. - говориться в зверненні групи. - Герой відрізняється від звичайної людини тим, що бере на себе більше обов'язків і велику відповідальність. Цим проєктом ми хочемо показати, як важливо говорити про те, що людина не самотня. І про те, що в кожному з нас живе герой".

Режисером відео став Igstius, відомий по роботі з гуртом DAKOOKA. Лідер групи Роман Бахарєв виступив співпродюсером кліпу.

Дивимося.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту