Причіп, рояль за 2 мільйони і 9 велосипедів: що задекларував міський голова Віталій Кличко

Фото: facebook.com/ Кличко-мер
НАЗК оприлюднило декларацію міського голови за 2018 рік.

Рояль Yamaha DC1A, мопед Fine Custom, сім годинників та причіп Ironhorse - на це столичний голова Віталій Кличко любить витрачати свої кошти. Таку інформацію він подав у декларації про доходи за 2018 рік.

В електронному документі також зазначається, що Кличко володіє квартирою в Києві площею у 251,8 кв. метрів. Водночас, за останній рік очільник КМДА заробив 367 511 грн на основному місці роботи - себто, за мерство. А ще - отримував грошові подарунки від Національного олімпійського комітету та роялті на суму у 20 553 грн.

Тут варто зазначити, що один рояль марки Yamaha коштує 2 мільйони гривень. От вам доказ.

Фото: https://coolstuff.com.ua/yamaha-dc1a-pwh

Але тяжіння Кличка до музики може перекрити тільки його любов до спорту. Столичний голова також задекларував 9 ? велосипедів: вартість одного - у середньому 20 тисяч гривень.

Тепер зрозуміло, чому Кличко привів до Києва сервіс Nextbike. Так він долучає містян до свого захоплення велотранспортом.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту