Прихильники MONATIK написали Зеленському

Фото: facebook.com/MONATIK.Official
Фанати просять присвоїти Дмитрові звання народного артиста України.

На офіційному сайті президента України зареєстрована петиція від прихильників та прихильниць артиста MONATIK. Її текст – наступний:

"Давно вже не секрет, хто такий Дмитро Монатик. Популярність даного артиста є найбільшою серед співаків нашої держави та далеко не останньою в усьому світі. Почесне звання "Народний артист України" повинні надавати ми, громадяни України, носії влади. Давайте разом підтримаємо улюбленого співака та підкажемо нашому президенту, що давно вже пора нагородити улюбленця мільйонів 100% заслуженою нагородою".

Таким чином, фанати зірки просять присвоїти Дмитрові звання "народний артист України".

Нагадаємо, цього року MONATIK презентував свій третій сольний альбом "LOVE IT ритм" та зібрав з його презентацією НСК "Олімпійський" у Києві.

Поки зібрано 47 голосів з 25 тисяч необхідних для того, щоби петицію розглянув Володимир Зеленський. На збір "підписів" у фанатів MONATIK лишилося 89 днів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту