Прісна вода з солоної - у Лондоні придумали новий прилад

Фото: Unsplash by Anderson Rian
Винахідники кажуть, що це допоможе вирішити проблему питної води у світі.

Лондонський стартап придумав новий портативний прилад QuenchSea. Він робить солону воду прісною. Розробники кажуть, що їхній проєкт допоможе вирішити проблему доступу до питної води в усьому світі, пише BURO.

Пристрій передбачає потрійний процес попередньої фільтрації і невелику мембрану для опріснення. Як все працює? Спочатку з води видаляються завислі речовини (домішки), патогенні мікроорганізми, паразити і мікропластік. Потім рідина проходить через фільтр з активованим вугіллям, який надає їй приємний смак і запах.

За допомогою QuenchSea за годину можна отримати 3 літри питної води. 

Розробники планують випустити 100 мільйонів QuenchSea до 2027 року. Наразі збирають гроші на повну реалізацію свого задуму. На момент написання новини у їхній копілці було вже майже 140 з половиною тисяч фунтів.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту