Фото: Unsplash

Присудили премію за найгірший опис сексу в літературі. Її отримали відразу двоє письменників

"Шедеври" авторів були настільки огидні, що журі не змогло вибрати найгірший.

Ми повинні знати героїв в обличчя.

Британський літературний журнал Literary Review щорічно вручає премію Bad Sex Awards за найгірший опис сцен сексу в книгах.

Вперше її переможцями стали відразу два учасники - Дідьє Декуен і Джон Харві, передає матеріал The Guardian видання Ніж.

Декуен отримав "визнання" за роман "Серед садів і тихих заплав", що розповідає про Японію XII століття. За цю сцену:

"Землистий присмак вразив її. Коли Кацуро був живий і коли його член розправлявся в роті Міюкі, у нього був присмак сирої риби, молодих і теплих пагонів бамбука, а коли він нарешті виливався соками, то за смаком нагадував свіжий мигдаль. А зараз той же самий член під язиком Міюкі був позбавленим смаку, точно мул в храмових ставках Хейан-ко, коли працівники Служби садів і заплав осушили їх, перед тим, як очистити".

Другий письменник - Джон Харві - відзначився за детективний роман "Мир":

"Вона вся горіла, і жар був в ньому. Він подивився на її досконалу чорну звивистість. Її очі були голодні. Як і його власні, вони горіли вогнем і бажанням. Більш ніж спекотні, більш ніж тропічні: вони удвох наближалися до екватора. Вони обнялися так, ніби цим насильницьким утриманням могли зварити один одного".

Обидва описи були настільки "привабливі", що журі не змогло вибрати абсолютного переможця. Члени комісії пояснили, що навіть голосували кілька разів і проводили дебати, щоб таки назвати одне ім'я горе-письменника. Але не змогли.

Відзначимо, що Дідьє Декуен є лауреатом Гонкурівської премії 1977 року - найпрестижнішої французької премії в області літератури 😮.

Матерiали по темi
У чому відмінність сексуальності та сексапільності і до чого тут українці
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту