Про пожежу у Нотр-Дамі знімуть художній фільм

Фото: Twitter EMGG Globalhawk
Зйомки планують розпочати наприкінці 2020 року.

Трохи більше року тому, 15 квітня 2019 року, сталась пожежа у Соборі Паризької Богоматері. Вогонь знищив тоді шпиль, годинник та частину даху собору. 

Про цю подію вирішили зняти художній фільм "Палаючий Нотр-Дам" (Notre Dame On Fire). Режисером стрічки стане Жан-Жак Анно, відомий за картинами "Сім років у Тибеті", "Ведмідь", "Два брата",  пише Deadline.

Режисер вже почав підготовку до зйомок. Він розповів, що планує розглянути кілька версій причини пожежі. Також він вже подружився з людьми, які були в епіцентрі трагедії. Наприклад, познайомився з людиною, відповідальною за безпеку в Соборі: коли почалася пожежа, чоловік кликав на допомогу, але тоді думали, що це був жарт.

"Собор - це міфічний символ: він пережив війни. Це місце, де коронували Наполеона, де де Голль святкував звільнення Парижа від нацистів. Люди не могли повірити, що він буде в вогні", - розповів Жан-Жак Анно.

Автори фільму спробують відновити ланцюжок подій, що сталися за 24 години - показати все те, що передувало загорянню, а також саме гасіння пожежі. У картині використають архівні відео і власний сюжет.

"Ми робимо фільм, який буде виглядати як фантастична стрічка, але при цьому заснована на реальній історії. Це як трилер: емоційно, захопливо", - поділився Анно.

Зйомки планують розпочати наприкінці 2020 року.

Матерiали по темi
Нотр-Дам через рік після пожежі: як зараз виглядає собор Паризької Богоматері
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту