Про що Зеленський поговорив телефоном з прем'єром Великої Британії Джонсоном

Фото: facebook.com/ukinukraine
Президент України отримав запрошення відвідати Сполучене Королівство з офіційним візитом.

У четвер, 22 серпня, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Як повідомляє Офіс президента, глава держави подякував Борису Джонсону за тверду та принципову позицію Великої Британії на підтримку України у світлі нещодавніх заяв про можливість повернення Росії до «Великої сімки». Було наголошено на неможливості відновлення членства РФ у G7, доки Росія систематично порушує норми міжнародного права та підриває європейську й світову безпеку.

Цю ж інформацію у своїй офіційній заяві після телефонного дзвінка підтвердила британська сторона:

“Прем'єр-міністр заявив, що не поступатиметься питанням суверенітету України та засвідчив повну підтримку президенту Зеленському в його зусиллях з припинення конфлікту на Донбасі. Прем'єр-міністр повторив свою позицію, озвучену в Берліні вчора: повернення Росії до Великої сімки та широкої міжнародної спільноти не повинно розглядатися до тих пір, поки вона не припинить свою дестабілізуючу поведінку. Він навів конфлікт в Україні та минулорічну хімічну атаку на вулицях Солсбері як яскраві приклади цього”.

Також прем’єр-міністр Борис Джонсон запросив президента України відвідати Велику Британію з офіційним візитом.

Окрім того очільник британського уряду привітав Володимира Зеленського з Днем Незалежності та побажав успіхів і процвітання народові України.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту