Проголосуй за банкноту з найкращим дизайном у 2019 році

Міжнародне товариство банкнот оголосило перших номінантів на премію "Банкнота року" (Banknote of the Year). Цього року серед номінантів купюри Північної Ірландії, Швейцарії та острова Аруба.

За умовами конкурсу, пише видання telegraf.design, номіновані банкноти мають бути випущені для громадськості вперше упродовж року присудження премії та повинні нести художню цінність і/або мати інноваційні функції безпеки. Також ці купюри на час подачі заявки мають бути випущені в обіг. 

Журі розгляне художню цінність, дизайн, використання кольору, контрастність, баланс і характеристики безпеки кожної банкноти. Переможець буде оголошений на першому засіданні Ради директорів IBNS року.

Чи буде серед номінантів 1000 купюра гривні, яка з'явиться в обігу в жовтні, невідомо. Але ми поставили її в нашу голосовалку, щоб ви могли зробити вибір і оцінити.

Пам'ятайте, українська спільнота дизайнерів заявила, що на 1000 купюрі використані нелегальні шрифти. НБУ це заперечує, але дизайнер Євген Садко заявив в інтерв'ю "Йоду", що нелегальні шрифти він також знайшов на 500 гривнях і на 100 гривнях.

??????

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!
Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ghanna Mamonova
30 лип 2019 р., 18:29
Ghanna Mamonova
Still Dark, дякуємо. Зробимо.
30 лип 2019 р., 18:28
Ghanna Mamonova
Тетяна Віт, дякуємо за ідею. Попросимо наших розробників збільшувати світлину:)
30 лип 2019 р., 18:26
Тетяна Віт
Натиснула на фунт, щоб збільшити, а виявилось, що проголосувала. Хоча зрештою і проголосувала за фунт, але це ж не виправляє ситуацію. По темі: наша гривня уся така традиційна - споруда, діяч, все серйозно. А фунт уже зовсім інший - немає відчуття серйозності і важливості, а є якась легкість у оформленні, розслабленість, оформлення фунтів знімає напругу, яку несуть у собі гроші
30 лип 2019 р., 12:55
Still Dark
Кликнул на фото фунтов - хотел увеличить, в результате проголосовал. Почините.
30 лип 2019 р., 12:42
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту