"Просто Гаррі": онук Єлизавети II вперше був представлений на публіці без титулу

Фото: wikimedia.org
Офіційно принц втратить право на звертання "Його Високість" лише в квітні.

Принц Гаррі вперше після "мегзіта" повернувся до Сполученого Королівства. На своєму першому публічному заході він попросив звертатися до нього без королівського титулу, хоча офіційно герцоги Сассекські позбудуться всіх регалій у квітні, після закінчення фінансового року, повідомляє BBC.

"Він ясно дав зрозуміти, що до нього треба звертатися просто Гаррі", - попередила публіку ведуча Айіка Азарика на першому із семи заходів, у яких принцу належить взяти участь.

У середу Гаррі виступив в Единбурзі на форумі оголошеної ним у вересні ініціативи Travalyst. Вона просуває екологічно відповідальний туризм. Мета ініціативи - збереження і захист природи в місцях, відвідуваних туристами, і підтримка місцевих громад.

Меган Маркл до Британії цього разу не приїхала, залишившись в Канаді. Заходи, в яких візьме участь Гаррі, присвячені в основному благодійності.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту