Фото: Unsplash

Протасів Яр хочуть перетворити на аналог Централ-парку в Нью-Йорку

30 гектарів зелених насаджень збережуть та підлаштують під парк для відпочинку.

Скандальне будівництво житлового комплексу в Протасовому Яру, Київ, не відбудеться.

Це рішення оскаржила КМДА, заявив заступник мера Києва Максим Бахматов у Фейсбуці.

"Місто оскаржує й оскаржуватиме всі судові рішення які були винесені не на користь громади. І по містобудовам, і по ДАБІ. Тобто, в законну силу ці рішення не вступили. Апеляційні скарги подані від Департаменту архітектури КМДА", - йдеться у повідомленні.

Також Бахматов заявив, що київська влада роздумує над створенням у Протасовому Яру "Централ-Парку" за взірцем Нью-Йорка. У паркову зону має увійти всі 30 гектарів земельної ділянки яру.

Фото: Unsplash

"Наразі консультуємось із Мінзахистдовкілля", - додав Бахматов.

Зазначимо, що конфлікти щодо забудови Протасового Яру тривають вже понад рік. Активісти виступають проти приватного забудовника, який хоче звести в яру житловий комплекс, що складається з трьох 40-поверхових будівель. Для цього забудовник планує зрубати дерева на схилах Протасового Яру.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту