Фото: pixabay.com

Проти течії: Coca-Cola не відмовлятиметься від пластикових пляшок

За словами компанії, вони подобаються покупцям 😮.

У 2019 році Coca-Cola визнали головним забруднювачем планети пластиковими пляшками. Так порахували у Break Free from Plastic.

Попри це, в компанії не збираються прощатися з фірмовими пляшками. За словами глави зі сталого розвитку бренду Беї Перес, їх люблять люди, оскільки можна випити напій і його закрити. Зі скляними пляшками подібне зробити неможливо, передає BBC.

Але це не означає, що в Coke не хочуть допомогти екології. До 2030 року в компанії планують переробляти як мінімум половину своїх пляшок і співпрацювати з організаціями, які допомагають раціональніше використовувати вторинну сировину.

Перес зазначила, що ймовірна заміна пластикових пляшок - тари зі скла, - також впливають на екологію, оскільки залишають вуглецевий слід.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту