Фото: Sticker Mule/Unsplash

Проти течії. Вчені довели, що відмова від соцмереж не впливає на якість життя

У новому дослідженні спростовуються всі попередні заяви про те, що Інтернет псує наше життя.

Американські вчені стали на захист соцмереж.

Принаймні, вони точно намагаються довести, що Інтернет не такий вже шкідливий для людини, як в цьому намагаються переконати психологи.

Вчені з Канзасу провели дослідження за участі 130 людей. Вони поділили їх на 5 груп: одна продовжувала користуватися соцмережами, чотири інших відмовлялися від гортання стрічок на 7, 14, 21 і 28 днів відповідно.

Кожен учасник після експерименту пройшов опитування щодо свого самопочуття, а також розповів, чим він займався замість використання соцмереж.

З огляду на відповіді, вчені зробили висновок, що сильної відмінності між тими, хто користувався Фейсбук і Інстаграмом, і тими, хто відмовився від них, немає. Особливого ефекту на спосіб життя це не справило.

Тому американці радять відмовлятися від соцмереж у тому випадку, якщо це прямо відбивається на здоров'ї. У всьому іншому - ласкаво просимо ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту