Психологи назвали 5 найпоширеніших причин для сварок молодят

Фото: pexels.com

Американські психологи заявили, що їм вдалося скласти перший аналіз питань і тем, які викликають суперечки у людей, які недавно побралися. "Розуміння головних причин розбіжностей у стосунках, - каже Гільєрме Лопес з Оклендського університету, - допоможе парам пом'якшити суперечності, попередивши можливі конфліктні ситуації", пише Naked Science.

Для початку вчені запропонували студентам назвати теми, які, на їхню думку, можуть викликати суперечки і сварки між молодятами. Із сотень пропозицій було відібрано близько 80 варіантів. Потім проводилися детальні опитування 107 пар добровольців, які, крім іншого, мали вибирати предмет, про який вони сперечалися упродовж останнього року, і описати, як часто це відбувалося.

Відібравши 30 питань, які добровольці виділяли особливо часто, психологи розділили їх на декілька груп - ключових тем, особливо "популярних" у сперечальників-молодят.

Ось яким виявився ТОП-5:

  • Звинувачення у браку уваги з боку другої половини
  • Непорозуміння в сексуальному житті
  • Неузгодженість сімейних і особистих фінансів
  • Питання контролю ("хто головний")
  • Побутові труднощі

На основі цих даних Гільєрме Лопес і його колеги навіть підготували стандартизований опитувальник Reasons for Disagreement in Romantic Relationships Scale. Тепер ним можуть користуватися як фахівці-психологи, так і самі молоді пари, які намагаються розібратися в своїх стосунках.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту