Фото: Jamie Haughton / Unsplash

Британка поїхала на відпочинок до друзів - ті зажадали плати у 800 фунтів за їжу та проживання

Жінка обурилася нахабністю знайомих, адже ті не попередили її про можливі витрати.

Ох, як добре, коли родичі запрошують до себе в гості. Відпустка тоді планується грандіозна – весело, в чудовй компанії та, головне, безкоштовно. Але бувають такі "рідненькі", які, виявляється, не такі вже й рідненькі. Це на собі відчула британка і мама двох діток, історію якої передає Mirror.

Стара подруга та хрещена діток жінки живе з родиною в Італії. Вона запросила наших героїв погостити до себе. Звісно, матуся погодилась – літо, Італія, друзі… Швиденько зібралась - і полетіла в країну пасти й піци.

Родина гостювала у знайомих 5 днів. Матуся допомагала у хатніх справах, діти поводилися чемно. Одним словом, все йшло як по маслу. Але тут кульмінація – за перебування у "друзів" з Італії жінку попросили заплатити 800 фунтів ( майже 27 тисяч грн) – це буцімто за проживання та харчування.

"Я глибоко засмучена, що наш відпочинок – це не візит до друзів, а звичайна комерційна поїздка. До того ж ми не можемо собі дозволити оплатити таку суму. Потрібно було обумовлювати це раніше. Я була б готова заплатити по 100 фунтів з людини, але не стільки, як мене попросили. Ми перебували в їхньому будинку, а не десь на окремій квартирі. І попередити за оплату мене мали заздалегідь, а не наприкінці відпустки! Я шокована…", - пише жінка.

Фото: Lensicle's bio / Вікіпедія

Свою розповідь матуся опублікувала на форумі Mumsnet. А в коментарях посипались думки обурених від ситуації користувачів:

"Я завжди готовий робити свій внесок на відпочинку у друзів, на халяву не люблю їздити, але ж не так, як у цієї жінки вийшло…"

"Просто жахливо. Коли це оплата сягала таких цифр?"

"Це дуже нахабно".

"Я живу в іншій від своїх друзів країні та завжди радий їхньому приїзду. Добре, коли вони платять за їжу чи напої, але за житло я ніколи не братиму грошей".

От і в таку халепу, як виявилось, можна вскочити. Звысно, є надія, що в нас такого не станеться, бо щира українська душа тільки рада великим компаніям. Але хто його знає… Раптом наслухаються таких історій з Європи, та й собі почнуть робити зі свого будинку хостел для гостей.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту