Реакція Євгена Кошового на результати екзит-полу - це треба бачити! (Відео)

"Йод" опинився поруч з другом кандидата Володимира Зеленського в штабі Зе-команди, коли оголошували попередні дані виборів.

Євген Кошовий прийшов у Зе-штаб за 10 хвилин до появи Володимира Зеленського і стояв осторонь, оскільки через кількість журналістів пробратися до друга було неможливо. Коли на табло з'явилися цифри екзит-полу - Кошовий радів, мабуть, голосніше за всіх. Хоча це спірний момент. Дивіться!

Сам Володимир Зеленський після оголошення результатів екзит-полів сказав наступне:

"Ми зробили це разом. Зараз не буде ніякого пафосу: я просто хочу подякувати своїм батькам - за підтримку і за те, що вони були поруч, моїй дружині - за силу і витримку. Батькам моєї дружини, моїм дітям, усій моїй родині, експертам, юристам, волонтерам, спостерігачам, кол-центру, "Кварталу 95", правоохоронцям за чесну службу, усім військовим і волонтерам, що боронять України, СБУ за те, що тримали мене в тонусі, усім українцям, які мене підтримали і які підтримали іншого кандидата. Обіцяю, що ніколи не підведу вас. Дякую богу, дякую вам усім".

Детальніше - у нашій хроніці

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Viktor Sharovkin
Швондеры ликуют.
21 квіт 2019 р., 18:45
Love Ukraine
Боров жирный. Такой же, как его начальник. Теперь страной управлять будет квартал-95, штаб Зелени Плесневелой. А сам Зелень Плесневелая - чмо, необразованное, дегенеративное. Кого выбрали? Скучно было? Захотели веселья? Страна превратится в один квартал, а главное ничтожество будет читать по бумажке лозунги из своего фильма. Чтоб весь квартал сдох. И Зелень - первым!
21 квіт 2019 р., 18:35
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту