Реакція зірок "Гри престолів" на фінал серіалу: сльози, подяки та виправдання

Вчора вночі у США показали останню серію найпопулярнішої телесаги останніх років. Що про це кажуть самі актори

Більшість українців подивляться шостий епізод тільки сьогодні ввечері. Так що спойлерів фіналу тут не буде;) Тільки емоції і фото зірок серіалу, для яких цей проект став головним в їх кар'єрі

Емілія Кларк

Зазвичай на своїй сторінці актриса дуріє і жартує, але на цей раз була серйозна як ніколи. Емілія Кларк опублікувала фото колег і знімальної групи, а також написала чимало теплих слів: 

"Роль Матері Драконів охопила все моє доросле життя, а ця жінка забрала моє серце .... "Гра престолів" сформувала мене як жінку, як актрису, як людину. Я тільки хотіла б, щоб мій дорогий тато був тут, щоб побачити, як далеко ми полетіли. Але вам, дорогі магічні фанати,  хочу сказати красно дякую за пильну увагу до персонажа, який був у серцях багатьох ще до того, як я вперше одягла білу перуку. Без вас немає нас. І тепер наш час позаду".

Ніколай Костер-Валдау

Попрощався з серіалом і один з секс-символів серіалу Ніколас Костер-Валдау. Актор зізнався, що буде дуже сумувати і не готовий до того, що цей етап його життя вже позаду.

Також У пості, опублікованому напередодні, актор поділився своїми роздумами про долю свого героя. Обережно! Спойлер п'ятої (передостанньої серії) "Гри престолів".

"Багато хто розчарований тим, як ми закінчили долю Джеймі, та вважають, що його сюжетна арка спокутування провини була зруйнована. Я категорично не згоден ... Весь цей час ми спостерігали за людиною, всередині якого відбувається конфлікт: між честю, спокутою та любов'ю, яку він відчуває до своєї сім'ї. Він може вибрати всі ці речі, але не одночасно. В одній ситуації він чинить так, в іншій - інакше. Іноді любов та честь можуть йти поруч, іноді вони конфліктують один з одним ... Якби він відпустив ту любов, яка злить і визначає його, чи був б він все ще тим персонажем, якого ми так любимо?" - написав актор у емоційному пості на своїй сторінці.

Переглянути цей допис в Instagram

So. Let's talk about Jaime's death, Jaime's overall storyline and character. Many are disappointed in how the writers ended Jaime's story, they are talking about his redemption arc having been destroyed now, that they destroyed the character. I highly disagree. The biggest illusion ever is that Jaime Lannister is on a redemption arc. He isn't. His arc is an identity arc. His arc is about exploring the limits of redemption. This whole time we've been following this human being that constantly has a battle going on inside him: the conflict between honor/redemption and the love he has for this family. Jaime can choose both of those things. Just not all the time in every situation. He can honor his promise to fight north with the starks, and when that's over, have to once again choose between love and honor. BECAUSE HE ISN'T JUST ONE THING. He has multiple motivational factors that he is driven by, like every person. Sometimes love and honor can go together. Sometimes they're up against each other. That's when he's gotta choose. In the end the unconditional love he has always had for Cersei is the doom of his honor. But Jaime wouldn't be Jaime without that. A GOOD CHARACTER ARC DOESN'T MEAN LINEAIR GROWTH. It can go with ups and downs and end up where the person began. It depends on the character, depends on the overall storyline. Relapse is part of every human behaviour. Just like with Arya. She went on this entire revenge journey. But now? She chose helping people in the end, chose her family. Because that is the core of her, not just revenge. Does that destroy her whole arc? No of course not. But somehow with Jaime you all believe it does ruin his arc. If he let go of that love that ankers him, defines him, then, would he still be the character that everyone has been rooting for? Jaime wants to redeem himself, wants to be the knight Brienne is, but at the same time, he can't let go of that other part of him, the part that chooses love over and over again. I get some of you wish he would let go of that love. But the thing is that the reason we would love to see him "redeemed" is also the reason he can't redeem himself. (More in comments) I'M NOT NIK BUT A FANPAGE

Допис, поширений Nikolaj Coster-Waldau (@nikolajcwaldau)

Кіт Харінгтон

А ось актор, який зіграв Джона Сноу, поки що виявився дуже стриманим у своїх коментарях та оцінках. Він опублікував фото з промо останнього сезону, в якому констатував, що дозор героїв тепер позаду. Але попросив самих фанатів висловити свою думку про фінал серіалу в коментарях.

Пітер Дінклейдж

За цією зіркою серіалу стоїть улюблений персонаж Джорджа Мартіна, однак сам актор не став рефлексувати та ділитися власними думками. Дінклейдж займається просуванням магазину фан-продукції за мотивами "Гри престолів", тому просто запропонував фанатам вгамувати смуток, купивши собі футболку з логотипом шоу.

Софі Тернер

Софі Тернер виросла на знімальному майданчику, адже у перших сезонах серіалу вона була ще дитиною. І у своїй прощальній промові актриса вирішила зробити акцент саме на цьому.

"Сансо, спасибі за те, що навчила мене стійкості, хоробрості і справжній силі. Спасибі за те, що навчила мене бути доброю, терплячою та нести любов ... Я полюбила тебе у 13 років, а зараз, у 23 роки, залишаю тебе позаду , але ніколи не забуду те, чого ти мене навчила.... "

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту