Речі Біллі Айліш з кліпу Bad Guy розпродають на благодійному аукціоні

Фото: facebook.com/billieeilish

Костюм Біллі Айліш з кліпу на пісню Bad Guy виставлений на благодійному аукціоні LA's Nate D. Sanders Auctions. Це яскраво-жовтий комбінезон і дощовик з капюшоном, на якому співачка залишила автографи. Тепер придбати наряд юної світової зірки може кожен охочий (багатий охочий), пише ElleGirl.

За даними аукціону, Біллі кілька разів одягала цей наряд, перш ніж пожертвувати його на благодійність. Крім того, гостям надається сертифікат справжності одягу. Торги стартують з $12 000.

Фото: natedsanders.com

Ось той самий кліп:

Минулого року співачка розповіла, що носить такий мішкуватий одяг, щоб уникнути осуду іншими людьми:

"Я не хочу, щоб світ знав про мене все. Я маю на увазі, ось чому я ношу великий мішкуватий одяг. Ніхто не може мати своєї думки, бо вони не бачили, що знаходиться під ним. Ніхто не може говорити: "о, вона худа","вона товста", "у неї плоска дупа", "у неї велика дупа". Ніхто не може цього сказати, бо вони самі не знають".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту