Фото: instagram.com/1tv.od.ua

Редактор першого в Україні кота-журналіста: "Зарплату Ефір отримує регулярно – у вигляді корму"

Рудий вусач отримав посвідчення ЗМІ та готується знятися у кіно.

В Україні з'явився перший кіт-журналіст – рудько тепер вже офіційно є працівником каналу "Перший міський" в Одесі, навіть "ксиву" з фото та печаткою має - не підкопаєшся!

Журналіста, що здатен завжди влучно нявкнути в кадрі, звати Ефір, а деякі колеги по телеканалу кличуть його Ефірчик-кефірчик. Ефірчик вже має власний календар зі своїми світлинами та навіть сувенірну продукцію – магнітики. А невдовзі може знятися у кіно.

Чим ще живе та як працює пухнастик – в інтерв'ю редактора сайту телеканалу Олексія Рокко для "Йоду".

???

Фото: instagram.com/1tv.od.ua

Пропонували назвати Еммануїлом або Чуваком

- Як Ефіра занесло на канал? Коли він у вас з`явився?

- Котик з'явився на телеканалі трішки більше року тому. Маленьке руде кошенятко приніс охоронець, сказав, що знайшов у сусідів. Тому, власне, породу кота не знає ніхто. Одразу ж, із першого дня, чотирилапого полюбили всі працівники і вирішили, що він залишиться жити прямо в нашому офісі.

- А хто придумав таке кумедне медійне ім`я?

- Ми вирішили провести конкурс серед підписників "Першого міського" у Facebook. Там всі користувачі пропонували, як назвати котика. Варіантів було безліч: від найбанальніших - Рижик і Боря до креативних - Еммануїл і Чувак. Потім ми з колегами вибрали ім'я, яке, на нашу думку, найбільше пасувало новому жителю телеканалу – Ефір.

Фото: instagram.com/1tv.od.ua

- Ефірчик любить кефірчик? І чим він взагалі ласує?

- Звичайним котячим кормом.

- А де Ефір спить?

- Ооо, де йому заманеться там і спить: і в студіях, і в ньюзрумі, і в кабінетах, і в коридорі, і навіть у вбиральні.

???

Брав участь у багатьох зйомках

- Що то за посвідчення у Ефіра? Він що тепер офіційно журналіст?

- Перефразую "Пісеньку бюрократа": без бумажки ти – букашка, а з бумажкою – кіт Ефір. Віднедавна, Ефір – офіційний співпрацівник медіахолдингу "Першого міського". Йому вручили посвідчення працівника ЗМІ, де вказано його посаду. Він журналіст. Брав участь у багатьох зйомках, а скоро, може, виступить і членом знімальної групи.

- Які обов'язки у кота? Як він пише сюжети – у нього ж лапки?!

- На перший погляд, головний обов'язок Ефіра – бути милим та пухнастим. Але насправді, окрім мімімішності та няшності, котик ще й чудовий антистрес.

Фото: instagram.com/1tv.od.ua

І це ой яка корисна штука в кожному офісі. А робота працівника медіа потребує нервів "у квадраті". Майже кожного дня на канал приходять гості і всі - від звичайного лікаря чи вчителя до депутата Верховної ради чи міністра - роблять з котиком селфі, фотографують його або хоча б тискають. Суцільний позитив.

- А зарплатня в нього стабільна? Якою валютою виплачуєте?

- Зарплату йому виплачують регулярно, видають її у вигляді корму.

Фото: instagram.com/1tv.od.ua

Роману з Радіолою не буде

- А як там в Ефіра на особистому фронті? Подруга є? Чи, може, вже сім'я?

- "Перший міський" - великий медіахолдинг. У нас є також радіо. Там живе киця -  красуня Радіола. Але потоваришувати їм з Ефірчиком - не судилось, бо кіт-журналіст кастрований і, до того ж, егоїст. Конкуренції він точно не потерпить, а, якщо треба, і вкусити може. Та й ми нікого більше заводити не хочемо, бо наш Ефір такий один – унікальний.

- До речі, за новим правописом тепер Ефіра Етером кликатимете?

- Хоч Ефір, хоч Етер – немає різниці, бо він все одно залишається наймилішим котиком Одеси.

Фото: instagram.com/1tv.od.ua

- Чи хотіли б ви, щоб Ефір став відомим на весь світ, як, наприклад, Гремпі Кет чи як Шупетт, кицька Карла Лагерфельда, що є спадкоємицею модельєра? Може, і канал на нього перепишете?

- Ефір – це "зона тяжіння каналу". Він став нашим символом. Він найвідоміший кіт Перлини біля моря, а хоче стати й найвідомішим котом України. З Ефірчиком проводять фотосесії. Випустили навіть календар, де він у різних милих костюмчиках. Думаємо над тим, щоб зняти про нього або ж просто з ним у головній ролі кіно, як і про Гремпі Кет, про якого ви кажете.

???

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту