Фото: Unsplash

Reddit відкрив офіс у Києві та набирає співпрацівників

Поки відкрили дві вакансії, але в майбутньому штат буде розширюватися.

У ТЦ "Гулівер" нещодавно відкрився офіс компанії Reddit. Це гігантський форум, на якому люди спілкуються на актуальні теми. Наприклад, під час виходу популярних серіалів, як-то "Гра Престолів" або "Відьмак", на сайті можна було почитати цікаві "зливи" сюжетів та анонси щодо майбутнього серіалів, які виявилися правдою.

Поки що в київській філії працюють двоє співпрацівників. Але Reddit вже відкрив нові вакансії - senior frontend engineer і senior backend engineer. До кінця року хочуть знайти ще десятьох.

У компанії пояснюють, що хотіли відкрити свій офіс в Києві через високу якість роботи українських інженерів.

"Вони прагнуть до більшого, хочуть не тільки писати код. Нам якраз такі й потрібні", - заявив senior user experience designer Reddit Павло Грозян, передає AIN.ua.

Над якими проєктами працюватимуть київські фахівці, не повідомляється. Але компанія хоче за допомогою української філії донести нашим жителям ідею того, що Reddit - це не соціальна мережа і не місце для поширення мемів (хоча вони там теж є ?). За словами розробників, їхній портал - це місце, де генерується безліч ідей і суджень - від будови ракет до виборів президента.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту