Регіони України поділили на зони поширення коронавірусу. У "червоній" - три західні області

Фото: Unsplash by Free To Use Sounds
У "помаранчевій зоні" - 10 регіонів, а у "жовтій" - 40.

Раніше ми писали, що з 1 серпня Україну поділять на чотири карантинні зони: червону, помаранчеву, жовту та зелену. Між регіонами, які будуть стикатися з "червоними" зонами, встановлять пости контролю й обмежать рух транспорту.

Але зробили це 31 липня на засіданні Центральної комісії ТЕБ та НС, повідомляє МОЗ.

За його результатами у "червону зону" за рівнем поширення COVID-19 увійшли три регіони: по одному у Волинській, Тернопільській та Чернівецькій області.

До "помаранчевої зони" віднесли 10 регіонів: 2 - у Волинській, 4 - у Львівській, 2 - в Івано-Франківській та 2 - у Тернопільській областях.

До "жовтої зони" потрапили 40 регіонів у Волинській, Житомирській, Вінницькій, Тернопільській, Чернівецькій, Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. А всі інші залишились у "зеленій" безпечній зоні.

Додамо, що станом на ранок 1 серпня в Україні лабораторно підтверджено 71 056 випадків коронавірусу. За останню добу зафіксували 1172 нових хворих на COVID-19.

Також нагадаємо, що Євросоюз оновив список країн, туристів з яких готовий приймати. Щоправда, українці залишаються у "червоній зоні".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту