Рекорд від фанатів: на концерт Макса Коржа за добу продали 14 тисяч квитків (фото)

Масштабне музичне шоу артист дасть на одеському стадіоні "Чорноморець".

Від 31-річного білоруського співака Макса Коржа шаленіє зараз вся молодь, а дівчата взагалі втрачають голови.

Свою любов до артиста фанати вирішили показати максимально. Вони встановили справжній рекорд - за добу від дня старту офіційних продажів на його концерт купили 14 тисяч квитків. За статистикою концертних промоутерів, такої динаміки продажу квитків за короткий термін, в Україні не встановлювали навіть світові знаменитості. 

На масштабний концерт, який був у Києві в червні цього року на стадіоні "Динамо", прийшло понад 40 тисяч людей. За першу добу тоді продали 6 тисяч квитків. Після такого "буму" кумир молоді вирішив зробити їм ще один подарунок та приїхати з концертом знову. Щоправда цього разу артист виступить на стадіоні "Чорноморець", що в Одесі. 

В Одесі артист виконає хіти, які поєднують у собі естетику спальних районів, бадьорий речитатив і потужний танцювальний біт. 

Великий концерт Макса Коржа в Одесі відбудеться 25 липня. І, дивлячись на те, з якою швидкістю "розлітаються" квитки - треба поспішити, щоб вхопити пропуск на шоу і собі.😉

Фото: "Квартал-Концерт".

Матерiали по темi
Ляпіс, подарунки та фільм про невідому Україну: куди сходити 14-15 грудня
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту