Рекордні кити: у Харкові намалювали найбільший мурал-триптих (фото)

Фото: city.kharkov.ua
Художники зобразили величезних риб на трьох стінах 16-поверхового будинку.

В Україні - черговий рекорд. У Харкові на стінах 16-поверхового будинку зобразили 5 маленьких китів та одну величезну косатку. Такий мурал-триптих став найбільшим за площею, тому його зафіксував Національний реєстр рекордів України.

Харківські митці зобразили величезних китів на простому будинку на проспекті Свободи, пишуть на сайті міської влади міста. Панно, як рекорд, фіксували професійні геодезисти. Загальна його площа, за словами спеціалістів, - 1375,74 кв. м.

Фото: city.kharkov.ua

Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України, зазначила: "Як тільки десь з'являється масштабний мурал, то харків'яни обов'язково намалюють більший. Раніше найбільший мурал ми зафіксували в Києві, але цей триптих, звичайно ж, побив попередній рекорд. Історія харківських муралів заслуговує на окрему сторінку в Книзі рекордів".

Художниця, яка була у творчій команді, Анастасія Худякова розповідає, що малювали мурал три тижні, а ідея такого стріт-арту виникла рік тому. Розпис митці виконували на висоті 48 м.

"Кит - це символ природної сили. Можна провести аналогію з тим, що наше місто теж велике і потужне, місто-мільйонник, тому захотілося створити масштабну і яскраву роботу, яка підніме настрій і буде цікава жителям і гостям міста", - розповідає Анастасія.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту