Рекордно тепло - в Антарктиці зафіксували найвищу температуру повітря

Фото: Pixabay

Від глобального потепління потерпає Антарктика. На аргентинській дослідницькій станції показник термометра сягнув рекордно високої для тієї місцини температури - 18,3°C. Така температура повітря побила попередній рекорд на 0,8 градусів, пише The Guardian.

"Показники, отримані в Есперансі на північній частині півострова континенту, перевершують попередній рекорд зареєстрований у Антарктиці, який був встановлений в березні 2015 року і складав 17,5 градуса Цельсія", - пише видання.

Додамо, що за даними Всесвітньої Метеорологічної Організації Антарктика за останні 50 років нагрілась майже на 3 градуси Цельсія. Зараз там майже всі льодовики тануть.

Вчені попереджають, що глобальне потепління може призвести до глобального танення на Південному полюсі. Цим самим рівень світового моря за століття може зрости мінімум на три метри.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту