Ресторан у Білорусі заборонив вхід фрілансерам з ноутбуками

Photo by Austin Distel on Unsplash
"Нехай знімають офіси та працюють", - обурюються у закладі.

Суворе оголошення з'явилося на дверях гомельського ресторану італійської кухні "Марконі": адміністрація закладу забороняє фрілансерам відвідувати його в певні години - з 12.00 до 16.00 і з 18.00 до 23.00.

Фото: t.me/gomel_new

Як повідомляє tut.by, за словами адміністрації ресторану, це вимушений крок.

"Ми відкриваємося о 8 ранку, а вже о 9-10 годині столи займають люди з ноутбуками, блокнотами - і йдуть тільки о шостій вечора, тобто проводять у нас повний робочий день, а замовляють при цьому чашку чаю або кави. Багато хто не просто сидить за комп'ютером, а призначає співбесіди і кастинги. Якщо це юрособи, нехай собі знімають офіси та працюють - чому вони користуються нашим приміщенням?", - обурюються в ресторані.

У ресторані додають, що втратили терпіння, коли на фрілансерів почали скаржитися інші відвідувачі:

"Ми не можемо нагодувати людей. Наші гості приходять пообідати чи повечеряти - а всі місця зайняті. Чому ми повинні своїх постійних клієнтів втрачати через тих, хто хоче просто зекономити на офісі?".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту