Ресторатор Діма Борисов став робітницею буфета, а співак Іван Дорн випорожнюється у смітник в новому рекламному ролику (відео)

І незрозуміло, захотілося б нам такого обслуговування, чи ні ?.

Уявімо: ви молода пара, яка приїхала на відпочинок у заміський комплекс. Гарний ландшафт, дорогий екстер'єр та атмосфера розслаблення - що може бути краще для гарного відпочинку.

Але все псує... обслуговування у цьому комплексі. Тільки у випадку ролика, який зняли для Goodlife Park, так і неясно, наскільки сильно цьому засмучуватися ?.

У відео, яке передає MMR, молода пара заїжджає до заміського комплексу, де нікого немає. Через деякий час вони заходять до ресторану, де їжу їм виносить не освічений офіціант, а ресторатор Діма Борисов в образі типової буфетниці. Він розмовляє суржиком, на стіл виносить їжу із забігайлівки, до того ж поводиться максимально незграбно. Прекрасна іронія, з огляду на те, що українець володіє серією успішних закладів по всій Україні (у тому числі, у трендовому форматі "1$ бар").

Далі пара переміщається на тенісний корт, де їх чекає охоронець-алкоголік Іван Дорн. Він розкидає сміття, пісяє на траву і робить ще дещо (?) у вуличний смітник.

Молоді намагаються втекти від "працівничків" до басейну, але до них виходить дивний рятувальник, якого грає генеральний директор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа. Він кидається плавками в обличчя відвідувачів і дивно регоче.

Наприкінці ролика з'ясовується, що реальний Діма Борисов, Іван Дорн та Іван Мазепа спеціально переодяглися у працівників заміського комплексу, щоб відлякати потенційних сусідів.

Ви ще сумніваєтеся, що ролик треба подивитися? Тоді фінальний кидок: на останніх кадрах Мазепа бігає голеньким ?.

Самоіронія - це сила.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту