Reuters повідомило, що Іран все ж поки не буде повертати Україні "чорні скриньки"

Доки в аеропорту "Бориспіль" тривала церемонія вшанування пам’яті загиблих у катастрофі літака МАУ в Ірані, з'явилась нова інформація про "чорні скриньки".

Іран все ж поки не має наміру передавати їх Україні. Поки що спеціалісти тієї країни самі намагаються проаналізувати дані бортових самописців битого їхньою ракетою українського пасажирського літака, пише Reuters, посилаючись на іранське видання IRNA.

"Ми намагаємось прочитати "чорні скриньки" тут, в Ірані. В іншому випадку наші варіанти - це Україна та Франція, але поки що не ухвалено рішення про направлення їх в іншу країну", - заявив директор з розслідування нещасних випадків в Іранській організації цивільної авіації Хасан Резайфар.

Раніше повідомлялось повністю протилежне, посилаючись на Резайефара. Україна також заявляла, що очікує, що Іран передасть "чорні скриньки" її лайнера. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту