Режисер "Сватів" Андрій Яковлєв розповів, коли чекати нових епізодів популярного серіалу

В ексклюзивному коментарі для "Йоду" режисер поділився планами на майбутнє

Прес-служба окружного адміністративного суду Києва опублікувала новину про те, що суд дозволив в'їзд в Україну російському актору Федору Добронравову. Також суд анулював рішення мінкульту, згідно з яким усі фільми за участю актора внесені до "чорного списку". А це означає, що "Свати" отримали право на життя. Та чи буде продовження?

- Для мене це, як грім серед ясного неба. Адже заборону наклали ще півтора роки тому. Спершу ми засмучувалися, потім суди, суди. Нескінченно. Тепер ось будемо думати, що з цією радістю робити. Графіки зйомок інших проектів на цей рік уже складений. Це ж не так, що ми всі на низькому старті: сидимо і чекаємо рішення суду, - каже режисер Андрій Яковлєв.

- Тобто цього року нових серій "Сватів" ми не побачимо?

- Не впевнений, що ми зможемо почати цього року.

Нагадаємо, раніше черговий сезон "Сватів" хотіли знімати ще в 2014 році. Потім зйомки відклали. На заваді стала війна. Крім того, мінкульт і СБУ заборонили в'їзд в Україну "хедлайнеру" серіалу Федору Добронравову. Причиною послужило його скандальне інтерв'ю, під час якого він сказав, що "Крим повинен повернутися в лоно" (Росії. - Авт.)

А що з цього приводу думає сам Федір Добронравов, читайте тут.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту