Рік за 18 годин: вчені відкрили нову планету, де час справді "летить"

Фото: Unsplash by Paweł Czerwiński
А ще там можливі дощі з дорогоцінних каменів.😃

Ще одна планета - відкрита. І вона досить незвичайна.

Команда англійських вчених виявили планету, де час біжить надзвичайно швидко. Там один рік триває лише 18 годин. Це пояснюється тим, що вона обертається навколо зірки NGTS-10 на дуже близькій відстані, пише журнал Monthly Notices Королівського астрономічного товариства.

Науковці стверджують, що ця планета відноситься до класу гарячих юпітерів. 

"Теоретично планети такого типу знайти найлегше, адже вони часто проходять по диску світила. У реальності вони зустрічаються вкрай рідко: серед кількох сотень гарячих юпітерів, відкритих за останні роки, є тільки сім планет з орбітальним періодом менше дня", - коментує професор Уорікського університету Великобританії Джеймс Маккормак.

Якщо говорити про розміри, то нова планета в два рази важча за Юпітер і в 1,2 рази ширша найбільшої планети Сонячної системи.

І тепер найцікавіше.😊 Уявіть, у верхніх шарах атмосфери планети-відкриття можуть йти дощі з сапфірів, рубінів і інших дорогоцінних каменів. Якби ж нам ще розповіли, як їх звідти дістати.😄

Матерiали по темi
Вчені відкрили ще одну величезну молоду планету
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту