Рівень освіти неабияк впливає на тривалість життя - вчені

Фото: Unsplash by MD Duran

Вчені не перестають досліджувати фактори, які позитивно чи негативно впливають на тривалість нашого життя. Науковці з Єльського університету та Університету Алабами прийшли до висновку, що прибуток, раса чи заняття спортом не грають такої сильної ролі у даному питанні, як рівень освіти. За їх словами, це один з головних факторів, якщо не найголовніший, пише EurekAlert.

Дослідження тривало аж 30 років, у ньому взяли участь 5114 людей з різних міст США. За час спостережень померли 395 людей. Проаналізувавши ці дані, вчені виявили, що в осіб з вищою освітою рівень смертності - 5%, а у тих, хто не закінчував коледж чи університет - 13%.

Перша думка вчених, що тривалість життя залежить напряму від раси виявилась хибною: серед померлих учасників було 9% темношкірих і 6% світлошкірих. Потім дослідники співставили дані про колір шкіри та рівень освіти і виявилося, що расові відмінності - незначні. Так, серед учасників без вищої освіти було 13,5% з темною шкірою та 13,2% людей зі світлим кольором шкіри.

Вчені сподіваються, що їхні висновки стимулюють владу країни зробити освіту доступнішою.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту