Робот-пес у Сінгапурі контролює дистанцію між людьми

Фото: скріншот YouTube Reuters
Правила карантину для порушників розповідає жіночим голосом.

У парках Сінгапуру з`явився супергаджет. Це роботизований собака Spot, який контролює соціальну дистанцію жителів, пише Hypebeast.

Держава заручилася підтримкою Boston Dynamics. У рамках двотижневого випробувального періоду жовтий робот-пес вийшов на паркові алеї. Якщо він помітить порушника, то жіночим голосом чемно скаже: "Давайте збережемо Сінгапур здоровим. Для вашої ж безпеки і для оточуючих, будь ласка, стійте на відстані не менше одного метра. Дякую". А ще робот вміє оцінювати кількість людей у парку.

Додамо, що у Сінгапурі це не перший робот, який допомагає контролювати дотримання умов карантину. Там вже є невеличкий робот-автомобіль, який попереджає жителів "не тинятись без діла".

Відомо, що Сінгапур - один з найпостраждаліших регіонів у Південно-Східній Азії. Кількість хворих на COVID-19 з кожним днем там стрімко росте.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту