Робота мрії: на Різдво в Європі шукають професійних відвідувачів ярмарків

Photo by Amelie & Niklas Ohlrogge on Unsplash
Треба подорожувати у Прагу, Братиславу, Відень і Будапешт, та отримувати за це гроші.

Відвідувати кіоски найкрасивіших різдвяних ярмарків Європи ще ніколи не було так вигідно. У той час як міста по всьому світу наряджають ялинки і влаштовують розважальні заходи для дорослих і дітей, компанія, що займається просуванням заходів і продажем екскурсій, опублікувала пропозицію щодо роботи, яка зацікавить всіх любителів зимових свят, повідомляє italia-ru.com.

Компанія Civitatis оголосила конкурс на посаду "christmas market tester" (тестувальник різдвяних базарів) і буде платити 50 євро на день, додатково оплачуючи трансфер і проживання, за відвідування різдвяних ярмарків у Празі, Братиславі, Відні та Будапешті. В обов'язки тестувальника також буде входити написання оглядів, які допоможуть компанії сформулювати пропозиції найвищої якості для своїх клієнтів.

В умовах компанія вказує: той, хто пройде відбір, буде подорожувати з 16 по 19 грудня між Прагою, Братиславою, Віднем і Будапештом, щоб оцінити різдвяні ринки, зробити фото і створити захоплюючий контент для публікації в соціальних мережах.

Подати заявку може кожен, мінімальний вік - 18 років. Громадянство не має значення, прийом заявок закінчується на цьому тижні.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту